Inxmail Uluslararası

Inxmail profesyonel pazarlamacılar ve acenteler için e-posta pazarlama çözümleri sunan Avrupa’nın önde gelen tedarikçilerinden biridir. Şu anda Avustralya, Fransa ve İtalya’da alt kuruluşları bulunan uluslararası odaklı şirket, Martin Bucher ve Peter Ziras tarafından 1999 yılında Freiburg/Almanya’da (merkez ofis) kurulmuştur.

 

Dokuz dilde mevcut olan ana ürün Inxmail Professional, profesyonel e-posta pazarlama için üstün performans, maksimum esneklik ve işlev çeşitliliği ile piyasada nam salmıştır. Dünya çapındaki Inxmail ortak ağı ile birleştirilmiş kusursuz müşteri desteği ürün gamını tamamlamaktadır.

 

Inxmail, adil e-posta pazarlama ilkesine sıkı sıkıya bağlıdır. Şirket, Certified Senders Alliance (CSA) projesinin kurucu üyesidir ve German Dialogue Marketing Association (DDV) adlı derneğin “Code of Ethics for Email Marketing” (E-posta Pazarlama Etik Kuralları) denetim organı üyesidir.

 

E-posta pazarlamada Avrupa yenilik lideri olarak Inxmail, 2012 Avrupa İş Ödülleri ya da 2013 Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri gibi çok sayıda ayrıcalıklı ödül almıştır.