Kutucuk şeklindeki kampanyaların dışında: Oluşturun. Kişiselleştirin. Hayran bırakın!

Medya sorguları kullanan duyarlı e-postalar oluşturmak oldukça karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Inxmail, kutucuk dışına çıkan bülten şablonları geliştirerek sizin için en zorlu kısmı halletti.

Avantajınız: Yalnızca e-posta içeriğinizle ilgilenmeniz gerek. Bu akıllı tasarım şablonu, tüm teknik kısımları dikkate alır ve çeşitli mobil cihazlar ve e-posta uygulamalarıyla kusursuz bir ekran uyumu sağlar.

 

 

Size en çok hangisi uyuyor?

Inxmail, Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Türkçe ve Çince dillerinde üç çeşit Bülten Şablonu sunuyor. Size en çok uyanı seçin.

 

 

  

Kapsamlı Şablon ile bülten oluşturma kolaylaşıyor

Inxmail Kapsamlı Şablon ile e-posta kampanyalarınızı oluşturmak için yalnızca birkaç tık yeterli. İsteğe göre uyarlama ve kişiselleştirme için çeşitli seçenekleri kullanarak profesyonel bülten şablonları oluşturun.

 

eTicaret Şablonu ile web mağazası ürünlerinin reklamını yapın

Web mağazanızdaki ürünlerin reklamını yapmak istiyorsanız eTicaret Şablonunu seçebilirsiniz. Bu şablon, mağaza sisteminizden müşterileriniz için uygun olan ürünü otomatik olarak yerleştirir. İçeriğinizi tek bir alanda yönetin ve bırakın eTicaret Şablonu satışlarınızı tavan yaptırsın.

 

Vitrin Şablonu - Bir resim bin kelimeye bedeldir

Parmak ısırtan görsel efektler için Vitrin Şablonunu seçin. Etkileyici resimler dikkat çeker ve ürün reklamı yapmak için harika seçenekler sunar.

 

Kişisel Şablon ile daha da kişiselleştirin

Akıllı bülten şablonlarımız oldukça uyarlanabilirdir. Ama siz daha da kişisel bir tasarıma sahip şablon istiyorsanız Inxmail sizin için bir şablon oluşturacaktır. Renk şemasından size özel kurumsal tasarımın uygulanmasına kadar basit ayarlamalarla başlayarak her şey her dilde mümkün.

 

Talep formu