Inxmail Professional ile Bağlantılı E-posta Pazarlama

 
 
 
 

Verileriniz çeşitli yazılım çözümleri üzerine mi yayılmış durumda? Çevrimiçi mağazalar müşterilerinizin ürünleri ve ilgi alanları hakkında bilgi sahibiyken CRM sistemi müşterilerinizi mi içeriyor? Ürüne ulaşılabilirlik konusunda ERP sisteminin bilgilerini tavsiye motorlarıyla birleştirmek mi istiyorsunuz? Tüm sistemlerinizi bir araya getirin ve Inxmail ile güçlendirilmiş bağlantılı e-posta pazarlama ile e-ticaretinizi harekete geçirin!

Sadece önemli bilgiler içeren bültenlerle müşterilerinizin ağzını açık bırakın: Duruma özel. Kişiye özel. Konuya özel.

Inxmail Professional aşağıdakilere bağlıdır:

  • E-posta pazarlamadaki küresel hedeflerinize ve yaratıcı fikirlerinize

  • Hedef grubunuzun tutumlarına
  • Mevcut ya da ileriki CRM, CMS, Shop ya da Analytics sisteminize
  • Yüksek performanslı e-posta pazarlama kampanyaları geliştirme konusunda üretkenliğinize
  • Şirketinizdeki BT altyapısına ilişkin seçeneklerinize

Talep formu

 

Kapsamlı entegrasyonlar

Verilerinizi başarınız için birbirine bağlayın: eBusiness çözümlerinizi Inxmail Professional ile birleştirin. Inxmail Professional, CRM, CMS, web analizleri v e-ticaret sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre olur. Güçlü API sayesinde ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

 

Yüksek segmentasyon standartları

Müşterileriniz hakkında bildiğiniz her şeyi ve satın alma tutumlarını Inxmail Professional üzerinde kaydedin. İçeriklerini uygun olarak kişiselleştirmek için hedef gruplar oluşturun. Temelden karmaşık segmentasyonlara kadar birkaç tıklama ile sınırsız seçenek.

 

Maksimum kişiselleştirme

E-postalarınızı daha fazla konuya özel ve spesifik hale getirin: Alıcılarınızı kişisel olarak seçin ve hitap edin. Konu satırından eklere kadar her şey hedef belirlenebilir ve özelleştirilebilir.

 

Yüksek güvenlik ve teslimat standartları

Maksimum veri güvenliğine ve işletimsel güvenilirliğe inanın. Onaylı yüksek performans e-posta serverları, e-postalarınızın uluslararası Whitelisting Faaliyetleri ve Dağıtılabilirlik ekibimizin süpervizörlüğündeki Alman hosting hizmetiyle güvenle gönderilmesini sağlar.

 

Innovative Newsletter Templates

Kişiye özel tasarım

Inxmail Professional’ın Bülten Şablonlarını kullanarak e-postalarını kurumsal tasarımınıza uygun şekilde özelleştirin. Otomatik ve dinamik ‘içerik eklentileri’ iş akışınızı verimli ve marka iletişiminizi istikrarlı hale getirir.

 

Kiralayın ya da satın alın

Cazip fiyat ve kullanım seçeneklerimiz arasından seçiminizi yapın. ASP hizmetini (SAAS) seçerseniz zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Ayrıca, örneğin veri koruma rehberlerinizin bir sonucu olarak e-posta pazarlamayı kendi BT altyapınızla işletmek zorundaysanız Inxmail Professional’ın lisanlı sürümünden de yararlanabilirsiniz.

 

Inxmail International

Inxmail uluslararası

Inxmail Professional’ı sağlanan dokuz dilde kullanın: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe, Çekçe, Türkçe ve Çince. Dünya çapındaki ağımız tarafından sağlanan yerel anlayışımızla birleştirilen Inxmail’in sahip olduğu küresel olanaklardan faydalanın.

 

 

Büyük veriler kolaylaşıyor

Büyük verilerle ilgili endişelerini unutun: Büyük verileri öğrenin ve amacına uygun kullanın. Verilerinizi düzenlemeniz ve en iyi ölçüde kullanmanız için size yardımcı olmaktan dolayı mutluyuz.

 

E-ticaret için çoklu seçenekler

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için teşvik eden ve harekete geçiren e-postalar ile birlikte ürün tavsiyeleri de kullanarak dönüşümleri yürütün.

 

Profesyonel bilgi-beceri

Uzmanlara güvenin: Kendimizi, profesyonel e-posta pazarlamada en yüksek standartlara ulaşmanıza yardımcı olmaya adadık. Bunu 15 yıllık tecrübeye dayanan uzmanlığımız ve 1500’ün üzerinde memnun müşterimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Talep formu